Shitet toke truall per ndertim, Pishat e buta, Golem.

 • 70,000€
Okazion For Sale
Rruga Pavaresia e Kosoves, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
Okazion For Sale
Rruga Pavaresia e Kosoves, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 70,000€

Overview

Property ID: HZ31871
 • Land
 • Property Type
 • 560
 • m2

Description

Shitet toke truall per ndertim  me siperfaqe totale 560 m2. Ndodhet buze rruge dhe ka forme katrore.

 • Address Rruga Pavaresia, Pishat e Buta, Golem.
 • City Durres, Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31871
 • Price: 70,000€
 • Property Type: Land
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla