Shitet shtepi e re private me 2000 m2 toke ne Ibe, Tirane.

 • 180,000€
Ibe, Albania.

Overview

Property ID: HZ47089
 • House
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Shitet shtepi private me siperfaqe toke 2000 m2 dhe siperfaqe ndertimi 100 m2. Organizohet ne: dhome ndenje+kuzhine, dy dhoma gjumi dhe tualet. E sapo arreduar dhe e pabanuar me pare.

 • Address Ibe, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47089
 • Price: 180,000€
 • Land Area: 2000 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: House
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj