Shitet papafingo, Dhermi.

 • 450,000€
Dhërmi, Albania

Overview

Property ID: HZ36084
 • Penthouse
 • Property Type
 • 250
 • m2

Description

Shitet papafingo me siperfaqe 250 m2 dhe siperfaqe verande 250 m2. Ka 4 dhoma gjumi, kuzhine me vete dhe 2 banjo. Ka pamje nga deti.

 • Address Dhërmi, Albania

Details

 • Property ID: HZ36084
 • Price: 450,000€
 • Property Type: Penthouse
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj