Shitet ose jepet me qira afatgjate magazine te Komuna Parisit.

 • 695€/m2
Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë, Albania

Overview

Property ID: HZ45193
 • Magazine
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 450
 • m2

Description

Magazina ka siperfaqe 450 m2, kati i pare i nje pallati 8 katesh, ndertim I ri. Lartesia 2.8 m. Me 1 tualet.

Parkim per 4 makina perpara magazines me siperfaqe 50 m2 dhe 50 m2 siperfaqe jashte ne krah te magazines e shtruar me pllaka. Gjelberim perreth.

 • Address Rruga Shkelqim Fusha, prane Komunes Parisit, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45193
 • Price: 695€/m2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazine
 • Property Status: For Rent, For Sale, New Construction

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj