Shitet biznes Bar Caffe, prane Stadiumit Dinamo, Tirane.

 • 30,000€
Rruga Emin Duraku, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
For Sale
Rruga Emin Duraku, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 30,000€

Overview

Property ID: HZ30391
 • Bar / Restaurant
 • Property Type
 • 170
 • m2

Description

Shitet biznes Bar Caffe buze rruges kryesore. Ambienti ku  zhvillohet biznesi eshte me siperfaqe 180 m2 dhe ka nje qera 1250 euro bruto. Biznesi eshte i mire investuar dhe perfshihen 25 tavolina te kompletuara, ambienti jashtem me tende qe paloset, nje ambient kuzhine i kompletuar.

 • Address Rruga Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ30391
 • Price: 30,000€
 • Property Type: Bar / Restaurant
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj