Shitet apartament me siperfaqe totale 198 m2, Tirane.

 • 285,000€
Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
For Sale
Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 285,000€

Overview

Property ID: HZ28190
 • Apartment
 • Property Type
 • 198
 • m2

Description

Shitet apartament me siperfaqe neto 177 m2 dhe 21 m2 e perbashket. Kati 8. Ka 4 dhoma dhe 2 tualete.

 

 • Address Prane Hilton Garden Inn, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28190
 • Price: 285,000€
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj