Shitet apartament 2+1, rruga Jordan Misja, Tirane.

 • 99,000€
Rruga Jordan Misja, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
For Sale
Rruga Jordan Misja, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 99,000€

Overview

Property ID: HZ29801
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 102
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2. Ka 2 tualete dhe  2 ballkone.  Kati 5. Orientimi jug. Apartamenti eshte i investuar dhe pjeserisht i mobiluar.

 

 

 • Address Rruga Jordan Misja, perballe Hipotekes, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29801
 • Price: 99,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj