Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin ADA Village, Qerret

 • 140,000€
Qerret, Albania

Overview

Property ID: HZ39852
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin ADA Village.

Me siperfaqe ndertimi 90 m2 dhe siperfaqe trualli 230 m2
apartamenti ndodhet ne katin 0, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 dhome pritje – kuzhine. Totalisht i mobiluar. Me punime gipsi dhe ndricime cilesore.
Apartamenti ka verande te madhe te pershtatshme per ambient ngrenie ose relaksi dhe oborr te gjelberuar para dhe mbrapa tij.
I pershtatshme per shtepi pushime me super qetesi, ajer te paster dhe komoditet ne nje nder komplekset me te mira ne Qerret.
Mundesi shtese per ndertim me leje te gatshme.

 • Address Qerret, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39852
 • Price: 140,000€
 • Land Area: 230 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka