Shitet apartament 2+1 me 1 vend parkimi, Bulevardi Zogu I, Tirane.

 • 180,000€
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
For Sale
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 180,000€

Overview

Property ID: HZ30014
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 105

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2. Ka 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Ka 1 vend parkimi te perfshire ne cmim. Pallati ka punime cilesore dhe esht ne fazen e perfundit.

 • Address Bulevardi Zogu I, perball Ministrise se Drejtesise, Tiranë.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ30014
 • Price: 180,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj