Shitet apartament 2+1, Komuna Parisit, Tirane.

 • 140,000€
Komuna e Parisit, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ39212
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2. Ka 1 ballkon dhe 3 tualete. Apartamenti eshte i sapo mobiluar ne menyr moderne, ka fasade xhami dhe i pabanuar me pare. Kati 1 banim.

 • Address Komuna e Parisit, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39212
 • Price: 140,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj