Shitet ambient biznesi, Tiranë.

 • 420,000€
Rruga Sandër Prosi, Tirana, Albania

Overview

Property ID: HZ26067
 • Bar / Restaurant
 • Property Type
 • 146
 • m2

Description

Shitet ambient biznesi me siperfaqe 146 m2 dhe hapsire jashte 150 m2 per te cilin paguhet takse. Momentalisht  vazhdohet aktiviteti biznesit si bar kafe.

 • Address Rruga Sandër Prosi prane Inxhinerise se Ndertimit, Tiranë.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ26067
 • Price: 420,000€
 • Land Area: 150 m2
 • Property Type: Bar / Restaurant
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj