Shitet 2 apartamente 1+1 dhe 2 gasionere te Hotel Kamelia, Golem.

 • 58,000€
Shkembi i Kavajes, Durres, Albania

Overview

Property ID: HZ44012
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72
 • m2

Description

Apartamentet 1+1 kane siperfaqe 72 m2. Ndodhen ne katin e 10-te banim, me ashensor. Me ballkon dhe pamje nga deti.
Cmimi: 58’000 euro secili

Gasioneret ndodhen ne katin e 8-te dhe 11-te me siperfaqe 40 m2. Me pamje nga deti.
Cmimi: 37’000 euro secila

Mobilimi i apartamenteve eshte i ri, i paperdorur dhe modern. Te investruar. Me parkim te vecante. Me certifikate pronesie.

 • Address Hotel Kamelia
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44012
 • Price: 58,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka