Shiten ose jepen me qera 2 objekte biznesi ne Xhafzotaj, Durres.

 • 650,000€
 • 1,500€/muaj
Xhafzotaj, Durrës, Albania
 • Commercial Property
 • Property Type
 • 700
 • m2

Overview

Property ID: HZ50608
 • Commercial Property
 • Property Type
 • 700
 • m2

Description

Me siperfaqe toke 1100 m2 dhe siperfaqe ndertimi 700 m2, e ndare ne 2 godina ku secila eshte 350 m2.

Objektet jane te pershtatme per magazine, fasoneri etj.

 • Address Xhafzotaj, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50608
 • Price: 650,000€
 • Land Area: 1100 m2
 • Property Type: Commercial Property
 • Property Status: For Rent, For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka