Shesh 30’000 m2 prane Autostrades Durres Maminas

 • 39,000€/muaj
Featured For Rent
SH2, Albania

Overview

Property ID: HZ39892
 • Commercial Property
 • Property Type
 • 30000
 • m2

Description

Jepet me qera shesh me siperfaqe 30’000 m2, i pershtatshem per magazinim te te gjitha produkteve te industrise se lehte dhe te rende, kontenier, kamiona etj. E pershtatshme per energji diellore.
Me nje distance vetem 5 km nga Porti i Durresit.

 • Address Prane Autostrades Durres Maminas
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39892
 • Price: 39,000€/muaj
 • Property Type: Commercial Property
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj