Per shitje kompleks biznesesh me truall 2389 m2 me vendodhje strategjike per biznes, Durres

Rruga Unazes Shkozet,Durres Mbikalimi i Shkozetit, 2001, Durrës, Albania
For Sale
Rruga Unazes Shkozet,Durres Mbikalimi i Shkozetit, 2001, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ41746
  • Commercial Property, Land
  • Property Type

Description

Exclusive‼️

Shitet kompleks biznesesh te vendosur ne truall me siperfaqe 2398 m2.

Te organizuara ne kapanon, magazina, karburant, servis makinash dhe dyqane, prona ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem per zhvillimin e bizneseve.
Trualli ndodhet buze rruge dhe ka akses ne rruget kryesore sic eshte mbikalimi i Shkozetit, i cili eshte ure lidhese me Durresin, Tiranen dhe Kavajen.

  • Address Rruga Vllazerimi, Durres
  • City Durres
  • Country Albania

Details

  • Property ID: HZ41746
  • Land Area: 2398 m2
  • Property Type: Commercial Property, Land
  • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
  • Eriselda Islamukaj