Per shitje: Apartament 3+1 te 21 Dhjetori, Tirane.

 • 110,000€
21 Dhjetori, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ41050
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 123.5
 • m2

Description

Shitet apartament me siperfaqe 123.5 m2 te brendshme. Organizohet ne: sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti 5 katesh. Me orientim Lindje-Perendim. 2 familje per kate.

 • Address 21 Dhjetori, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41050
 • Price: 110,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla