PËR QERA : APARTAMENT ME SUPER PAMJE TE KOPSHTI ZOOLOGJIK, TIRANE

 • 600€/muaj
Kopshti Zoologjik, Tiranë, Albania

Overview

Property ID: HZ41682
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 155
 • m2

Description

 • sipërfaqe 155 m2
 • 2 dhoma ( 1 me tualet dhe garderobe)
 • kuzhine e kompletuar
 • ballkon me pamje panorame nga Liqeni dhe Kopshti
 • vendodhje e preferuar
 • ballkon i bollshem per barbecue, relaks etj
 • mundesi parkimi
 • Address Kopshti Zoologjik, Liqeni i Tiranës.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41682
 • Price: 600€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla