Okazion! Shitet prone biznesi, Rruga Elbasanit, Tirane.

 • 4,400,000€
Rruga e Elbasanit, Albania.

Overview

Property ID: HZ45947
 • Commercial Property
 • Property Type
 • 3300
 • m2

Description

Shitet total godine me siperfaqe 3300 m2 dhe 19 parkime. E pershtatshme per hotel, qender zyrash, klinike e madhe mjekesore etj. Cmimi: 1350 m2.

 • Address Rruga e Elbasanit, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45947
 • Price: 4,400,000€
 • Property Type: Commercial Property
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj