Okazion: Penthouse per shitje prane Komunes se Parisit!

 • 220,000€
Rruga Ibrahim Dervishi, Tiranë, Albania

Overview

Property ID: HZ46225
 • Penthouse
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 238
 • m2

Description

Me siperfaqe totale 238 m2 nga te cilat siperfaqe verande 86 m2, papafingo eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Totalisht i rinovuar.

Objekt i vitit 2010 me dy ashensor

 • Address Rruga Ibrahim Dervishi, prane Komunes se Parisit, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46225
 • Price: 220,000€
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 2
 • Property Type: Penthouse
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla