Okazion! Apartamente per shitje, Kompleksi Univers City, Tirane.

 • 730€/m2
Featured For Sale
Rruga Gryka e Kaçanikut, Laknas, Albania.
Featured For Sale
Rruga Gryka e Kaçanikut, Laknas, Albania.
 • 730€/m2

Overview

Property ID: HZ45855
 • Apartment
 • Property Type

Description

Shiten apartamente me tipologji dhe kate te ndryshme.
Per pagese mbi 50% ulet 3% nga cmimi.
Per pagese mbi 80% ulet 5 % nga cmimi.
Parkimet 8240 euro/post, cmim i padiskutueshem.

 • Address Rruga Gryka e Kaçanikut, Laknas, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45855
 • Price: 730€/m2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj