Okazion! Apartament 2+1 per shitje, Porcelan, Tirane.

 • 68,000€
Rruga Aleksandër Moisiu, Tiranë, Albania.
For Sale
Rruga Aleksandër Moisiu, Tiranë, Albania.
 • 68,000€

Overview

Property ID: HZ45455
 • Apartment
 • Property Type

Description

Shitet apartament 2+1. Pjese e nje kompleksi ku nderthuren nje sere elementesh si: aksesi ne pikat me te rendesishme te qytetit, ajri i paster, afersia me mailin e Dajtit, si dhe cmime okazion ne krahasim me komplekset e tjera te se njejtes cilesi.

 • Address Rruga Aleksandër Moisiu, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45455
 • Price: 68,000€
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj