Objekt biznesi per qera, Rruga e Elbasanit, Tirane.

 • 12€/m2/muaj
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ47608
 • Commercial Property
 • Property Type
 • 2000
 • m2

Description

Jepet me qera objekt me siperfaqe totale 2000 m2. Strukture 5 kateshe. I rrethuar me fasade xhami. Hyrje e dedikuar dhe ashensor deri ne katin -2 ku ndodhen postet e parkimit. Aktualisht nuk eshte bere ende ndarje e ambienteve dhe kjo per shkak te pershtatjes sipas aktivitetit qe do te behet. Objekt i viti 2021 me cilesi te larte ndertimi. Vendndodhje perfekte. Objekt multifunksional.

 • Address Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47608
 • Price: 12€/m2/muaj
 • Property Type: Commercial Property
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova