Magazine 600 m2 me 4500 m2 toke per shitje ose qera, Xhafzotaj Durres

 • 260,000€
 • 1,000€/muaj
Rashbull, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
For Rent For Sale
Rashbull, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 260,000€
 • 1,000€/muaj

Overview

Property ID: HZ31291
 • House, Warehouse, Land
 • Property Type
 • 600
 • m2

Description

Shitet ose jepet me qera objekt banimi dhe magazine me siperfaqe ndertimi 600 m2 dhe siperfaqe toke 4500 m2.

 • Address Xhafzotaj, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31291
 • Price: 260,000€
 • Land Area: 4500 m2
 • Property Type: House, Warehouse, Land
 • Property Status: For Rent, For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka