Magazine 146 m2 prane Tregut Industrial, Durres

 • 75,000€
Rruga Glaukia, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ37012
 • Magazine
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 146
 • m2

Description

Shitet ose jepet me qera magazine me siperfaqe 146m2. Dera kryesore hapet dhe mbyllet me pult. Me 1 tualet. Vend i qete, me hapsire dhe i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Parkim i bollshem, i pershtatshem edhe per makina te medha (si kamionçina etj).

 • Address Prane tregut industrial Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37012
 • Price: 75,000€
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazine
 • Property Status: For Rent, For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka