Luxury Villa Rezidenca Akacia Hills, Tirane.

 • 1,300,000€
Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania

Overview

Property ID: HZ37380
 • Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 600
 • m2

Description

Shesim vile 3 kate + 1 kat papafingo ne nje nga komplekset e vilave me te mira ne Tirane. Vila ka super mobilim, cdo gje te kuruar ne detaje. Me siperfaqe ndertimi 600 m2 dhe siperfaqe toke 750 m2, vila eshte e organizuar ne:

Kati -1 ka 1 dhome ndenje, kuzhine, 1 dhome gjumi, lavanteri, 1 tualet dhe 2 poste parkimi.
Kati 0 ka 1 ambjent te madh ndenje me oxhak funksional, kuzhine me vete, dhome gardarobe, studio dhe 1 tualet.
Kati i pare ka 3 dhoma gjumi, 1 garderobe, 2 tualete dhe 1 verande te madhe.
Papafingo ka vetem 1 dhome gjumi te madhe me gardarobe , 1 tualet dhe 1 verande.

Vila ka ngrohje qendrore nen dysheme në te 3 katet si edhe termoizolim nga jashte. Oborri i gjelberuar eshte shenderruar ne nje oaz qetesie, freskie dhe ajeri te paster.

 • Address Rezidenca Akacia Hills, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37380
 • Price: 1,300,000€
 • Land Area: 750 m2
 • Bathrooms: 5
 • Garages: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj