Kapanon per qera, ne Fushe Preze, Tirane.

 • 2,500€/muaj
Fushë Prezë, Albania.

Overview

Property ID: HZ45521
 • Warehouse
 • Property Type
 • 4
 • Bathrooms
 • 1010
 • m2

Description

Jepet me qera kapanon me siperfaqe trualli 5850 m2. Magazina ka nje siperfaqe te brendshme prej 1010 m2 dhe organizohet ne 3 zyra, 1 dhome gatimi, 1 post roje dhe 4 tualete. Hapesira qe kapanoni ka bere te mundur aksesimin e mjeteve me tonazh te larte, lartesia 9 meter. Linje 3 fazore , uje dhe drita 24h. Kapanoni eshte i pershtatshem per nje game te gjere biznesesh.

 • Address Fushë Prezë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45521
 • Price: 2,500€/muaj
 • Land Area: 5850 m2
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Warehouse
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla