Kapanon 6670 m2 se bashku me 15000 m2 toke, perballe Universitetit Durresit.

 • 2,800,000€
Featured For Sale
Rinia, Bashkia Durrës, Durrës County, 2017, Albania
Featured For Sale
Rinia, Bashkia Durrës, Durrës County, 2017, Albania
 • 2,800,000€

Overview

Property ID: HZ28416
 • Warehouse
 • Property Type
 • 6670
 • m2

Description

Shitet kapanon totalisht i kompletuar, ne proces perfundimi, me siperfaqe trualli 15000 m2 dhe siperfaqe kapanoni 6670 mm2.

 • Address Perballe Universitetit A.Moisiu, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28416
 • Price: 2,800,000€
 • Land Area: 15000 m2
 • Property Type: Warehouse
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj