Kapanon 465 m2, prane Vinea Hotel & Spa Agroturizem, Durres

 • 299,250€
Motorrstar, SH56, Rashbull, Bashkia Shijak, Durrës County, Central Albania, 2021, Albania
For Sale
Motorrstar, SH56, Rashbull, Bashkia Shijak, Durrës County, Central Albania, 2021, Albania
 • 299,250€

Overview

Property ID: HZ32500
 • Warehouse
 • Property Type
 • 465
 • m2

Description

Shitet  kapanon me siperfaqe ndertimi 465 m2 dhe siperfaqe trualli 650 m2, me uje dhe drita 24 ore.

 • Address Prane Vinea Resort, Shkallnur, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32500
 • Price: 299,250€
 • Land Area: 650 m2
 • Property Type: Warehouse
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka