Jepet vile 3 kateshe me qera, Tirane.

 • 1,500€/muaj
Rruga Isuf Elezi, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
For Rent
Rruga Isuf Elezi, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1,500€/muaj

Overview

Property ID: HZ28624
 • Villa
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms

Description

Jepet vile 3 kateshe me qera. Ka 6 dhoma gjumi, 2 sallone , 4 tualete, 1 dhome pune, 1 depo, sistem kapot, me parket, me oborr dhe 4 vende parkimi. Ka sistem kamerash.

 

 • Address Rruga Isuf Elezi, prane bulevardit Gjergj Fishta, Tirane. 
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28624
 • Price: 1,500€/muaj
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj