Jepet vile 3 kateshe me qera, Kompleksi Kolombo, TEG, Tirane.

 • 1,500€/muaj
Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania.
For Rent
Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania.
 • 1,500€/muaj

Overview

Property ID: HZ37476
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 220
 • m2

Description

Jepet me qera vile 3 kateshe me siperfaqe ndertimi 220 m2 dhe oborr te gjelberuar 120 m2. Ka 3 dhoma gjumi, ka 1 verande, 2 ballkone, 3 tualete me dritare, 1 depo dhe 2 vende parkimi. I mobiluar , ka parket me dru lisi , oxhak dhe kuzhina me dru arre. Ka ambient per  skare dhe nje sun room. Sistem ngrohje- ftohje chiller, sistem audio. Ndodhet ne nje kompleks te qete ku banojne 10 familje te cilet jane diplomate te huaj. 

 • Address Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37476
 • Price: 1,500€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj