Jepet me qera vile 3-kateshe prane TEG, Tirane

 • 3,000€/muaj
Prane TEG, Tirane

Overview

Property ID: HZ22269
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 334
 • m2

Description

Jepet me qera vile 3-kateshe, me 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, 3 tualete. Vila ndodhet ne nje kompleks me ndertime cilesore. Siguri dhe qetesi maksimale. Me oborr te gjelberuar perpara.  Me 2 parkime te perfshira ne cmim.

 • Address Prane TEG, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ22269
 • Price: 3,000€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Garages: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj