Jepet me qera apartament 3+1, Tirane.

 • 1,500€/muaj
Rruga Vaso Pasha, Tiranë, Albania

Overview

Property ID: HZ24494
 • Apartment
 • Property Type

Description

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 178 m2. Super i mobiluar. Ka kuzhine me vete dhe nje dhome ndenje me oxhak. Ka 2 tualete. 1 depo. Kati 7. Orintim jug-lindje. Ka 2 vende parkimi te mbyllura.

 • Address Rruga Vaso Pasha, Tiranë.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ24494
 • Price: 1,500€/muaj
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj