Jepet me qera apartament 2+1,ne Qender pas 15 Kateshit, Tirane.

 • 750€/muaj
Rruga Bardhok Biba, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
For Rent
Rruga Bardhok Biba, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 750€/muaj

Overview

Property ID: HZ30655
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 140
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 140 m2. Kati 9. Orientimi  Lindje – Perendim. Ka  2 tualete, nje verande dhe 1 vend parkimi. Totalisht i mobiluar.

 • Address Rruga Bardhok Biba, Ne Qender pas 15 Kateshit, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ30655
 • Price: 750€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj