Jepet me qera apartament 2+1, Tirane.

 • 600€/muaj
Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania

Overview

Property ID: HZ27388
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Jepet me qera apartament 2+1. Eshte pjeserisht i mobiluar . Ka 2 tualete dhe verand. Kati 6. Orientimi Jug – Lindje.

 • Address Rruga Myslym Shyri, prane Gjykates se larte, Tiranë.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ27388
 • Price: 600€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj