Jepet me qera apartament 2+1, te Berryli, Tirane.

 • 370€/muaj
Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
For Rent
Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 370€/muaj

Overview

Property ID: HZ31182
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Jepet apartament me qera me siperfaqe 100 m2. Kati 3 me ashensor. Ka 2 dhoma gjumi,  2 tualete me dritare, 2 ballkone te ekspozuar ne 2 krahe, kuzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik.

 • Address Te Berryli, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31182
 • Price: 370€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj