Jepet me qera ambient per zyra, te Stacioni Trenit, Tirane.

 • 450€/muaj
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Albania.

Overview

Property ID: HZ47030
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 125.6
 • m2

Description

Jepet me qera ambient me siperfaqe 125.6 m2. I organizuar ne: 3 ambiente te ndara, kuzhine me vete, , depo, 2 tualete( nje me dritare) dhe 2 ballkone. Kati 11 me 2 ashensore. I pershtatshem per zyra ose banim. Nje nga komplekset me te mira dhe te mirembajtura te zones.

 • Address Bulevardi Zogu I, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47030
 • Price: 450€/muaj
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla