Jepet apartament 2+1 me qera, Kodra e Diellit , Tirane.

 • 500€/muaj
Rruga Kodra e Diellit, KD1, 1000, Tirana, Albania
For Rent
Rruga Kodra e Diellit, KD1, 1000, Tirana, Albania
 • 500€/muaj

Overview

Property ID: HZ35809
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 93
 • m2

Description

Jepet apartament 2+1 me qera me siperfaqe 93 m2. Zone e qet dhe me ajer te paster. 

 • Address Rruga Kodra e Diellit, ngjitur me kopshtin botanik, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35809
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare