JEPET AMBJENT ZYRASH PER QERA NE BLLOK!

 • 1,300€/muaj
Rruga Perlat Rexhepi, Tiranë, Albania

Overview

Property ID: HZ41609
 • Commercial Property, Office
 • Property Type
 • 3
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Description

Siperfaqe brendshme 160 m2.

Apartamenti ka 4 ambiente zyrash te vecanta, 1 ambient pritje, 1 kuzhine, 3 tualete me dush dhe ngrohje, 1 depo/magazine/arkive, chiller ne cdo ambient me sistem qendror komandimi, 2 ballkone. Shtruar me parket, vetratat izolim termik/akustik  tripple xham.

Hyrja pallatit buze rruges kryesore. Pallat i ri me 2 ashensor modern, kati 7. 

 • Address Rruga Perlat Rexhepi, Tiranë
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41609
 • Price: 1,300€/muaj
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Commercial Property, Office
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla