Jepen me qira 3 apartamente, pjese te nje vile 3 kateshe, ish Knete, Durres

 • 125€/muaj
Rruga Vellazerimi, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ40361
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepen me qira 3 apartamente, pjese te nje vile 3 kateshe.

Apartamenti i pare dhe i dyte jane te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje – kuzhine te ambjent te perbashket dhe 1 tualet.
Apartamenti i trete eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, dhome pritje – kuzhine dhe 1 tualet. Me ballkon rrethues me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Te pamobiluar, te pajisura vetem me kendin e kuzhines.

Vila ka oborr te madh me nje mini kend lojrash per femije. Gjithashtu eshte e pajisur me sistem kamerash dhe dyer te blinduara.

 • Address Ish Knete, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40361
 • Price: 125€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka