Hotel per shitje, ne Voskopoje.

 • 750,000€
Voskopojë, Albania.

Overview

Property ID: HZ46448
 • Commercial Property
 • Property Type
 • 1200
 • m2

Description

Shitet hotel me siperfaqe trualli 1550 m2 dhe siperfaqe ndertimi 1200 m2 ku secili kat ka siperfaqe 350 m2. Ne total ka 2 suita nga 20 dhoma. Restoranti eshte me oxhak. Objekti eshte ndertuar me materiale shume cilesore. Hoteli te ofron nje pamje panoramike te Voskopojes.

 • Address Voskopojë, Albania.
 • City Voskopoje
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46448
 • Price: 750,000€
 • Land Area: 1550 m2
 • Property Type: Commercial Property
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla