Dupleks per shitje, Bllok, Tirane.

 • 300,000€
Blloku, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ47666
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Description

Shitet dupleks me siperfaqe neto 160 m2 dhe lartesi 3.3 m. Organizohet ne:
Kati 1-sallon ndenje me oxhak, ambient ngrenje me oxhak, kuzhine e vecuar, tualet i madhe me dritare dhe ballkon.
Kati 2- 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete.
Me mobilim klasik italian.

 • Address Blloku, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47666
 • Price: 300,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla