Apartamente per shitje te kompleksi turistik Lura 5, Gjiri Lalezit, Durres.

 • 1,150€/m2
Bay of Lalzi, Albania.

Overview

Property ID: HZ47956
 • Apartment
 • Property Type

Description

-Apartamenti i ndodhur ne katin perdhe me siperfaqe 132.6 m², ka sipërfaqe verande dhe shkalle 80.14 m², siperfaqe pishine 24 m² dhe siperfaqe te sistemuar 29.77 m².
-Apartamenti me siperfaqe 119.23 m², i ndodhur ne katin e pare, ka siperfaqe tarrace 55.84 m² dhe korridore qarkullimi 10.62 m². 
-Apartamneti me siperfaqe 77.73 m², kati i dyte ka siperfaqe tarrace 51.25 m² dhe korridore qarkullimi 8.75 m².

 • Address Bay of Lalzi, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47956
 • Price: 1,150€/m2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj