Apartamente per shitje, San Nicolas Resort & Residence, Palase, Dhermi.

 • 2,500€/m2
Palasë, Albania.

Overview

Property ID: HZ46858
 • Apartment
 • Property Type

Description

Shiten apartamente me tipologji dhe kate te ndryshme.
Pjese e nje super residence e cila do te ofroje sherbime te ndryshme si ambiente tregtare, bar-kafe-restorante, kende lojerash per femije, kende sportive, pishine e perbashket, ambiente rekreative, qender sportive, bregdet privat, shetitore bregdetare, arkitekture moderne, infrastrukture e standarteve europiane, ndertim cilesore, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, investim i sigurt etj.
Residenca do te ofroje punime shume cilesore, fasade alumini me termo xhami, mure prej guri te zones, orientim Lindje-Perendim etj.

 • Address Palasë, Albania.
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46858
 • Price: 2,500€/m2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj