Apartamente per shitje, prane Hotel Kamelia Shkembi Kavajes, Durres.

 • 45,000€
Shkembi i Kavajes, Durres, Albania.

Overview

Property ID: HZ42881
 • 42
 • m2

Description

Shiten 2 apartamente 1+1 me siperfaqe 42 m2. 

Apartamenti i pare ndodhet ne katin e 5te dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, sallon+kuzhine dhe 1 tualet. I mobiluar dhe me fasade xhami ku pershkrohet nga dielli gjate gjithe dites. 

Apartamenti i dyte eshte papafingo, kati i 6-te me nje organizim pa ndarje dhe pa mobilim, me 1 tualet dhe totalisht me fasad xhami.

 • Address Shkembi i Kavajes, Durres, Albania.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42881
 • Price: 45,000€
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
FF Imobiliare
 • FF Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FF Imobiliare
 • FF Imobiliare