Apartamente ngjitur me qendren tregtare TEG, Tirane

 • 1,400€/m2
Rruga Nacionale Tiranë - Elbasan Tiranë, Albania AL, Lundër 1 1045, Albania
For Sale New Construction
Rruga Nacionale Tiranë - Elbasan Tiranë, Albania AL, Lundër 1 1045, Albania
 • 1,400€/m2

Overview

Property ID: HZ33500
 • Apartment
 • Property Type

Description

Shiten apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 me siperfaqe te ndryshme dhe organizim te mirmenduar per ti sherbyer nevojave te cdo familje. Apartamentet jane pjese e nje rezidence te pajisura me :

• Sistem kapot ne fasaden e jashme
• Dritare e vetrata HMD ,dopio xham
• Shtrimi i tubave per ngrohjen ne cdo aparatment
• Pllaka cilesore
• Materiale hidaulike dhe elektrike shume cilesore
• Ashensor bashkohore
• Rruge te asfaltuara e te ndricuara si dhe te gjelberuara rreth e qark objektit deri tek rruga kryesore.

Cmimi per apartament : 1400 euro/m2

Cmimi per papafingo: 1600 euro/m2

 • Address Ngjitur me qendren tregtare TEG, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ33500
 • Price: 1,400€/m2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale, New Construction

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj