Apartamente me siperfaqe te ndryshme per shitje, Vlore.

 • 1,000€/m2
Okazion For Sale
Rruga Dhimitër Konomi 22, Vlorë 9401, Albania
Okazion For Sale
Rruga Dhimitër Konomi 22, Vlorë 9401, Albania
 • 1,000€/m2

Overview

Property ID: HZ36615
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme, duke filluar nga 60 m2, 66 m2, 75 m2, 80 m2 dhe 100 m2 . Kate te ndryshme. Me pamje nga deti.

 • Address Rruga Dhimiter Konomi, Vlore
 • City Vlore
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36615
 • Price: 1,000€/m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj