Apartamente dhe zyra per shitje te Sheshi Skenderbej, Tirane

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania

Overview

Property ID: HZ47801
  • Apartment, Office
  • Property Type

Description

Apartamente dhe zyra ne shitje me siperfaqe dhe kate te ndryshme, sipas kerkeses.

  • Address Sheshi Skenderbej, Tirane
  • City Tirane
  • Country Albania

Details

  • Property ID: HZ47801
  • Property Type: Apartment, Office
  • Property Status: For Sale, New Construction

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
  • Fabjan Resulaj