Apartamente 2+1 per shitje, te Kompleksi “Farmacia 10”, Arlis Ndertim, Tirane.

 • 950€/m2
Rruga e Dibrës 1023, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ45657
 • Apartment
 • Property Type
 • 103
 • m2

Description

Shiten 2 apartamente 2+1 me siperfaqe 103 m2 dhe 100 m2. Cilesia e ndertimit eshte shume e mire me izolim akustik, termoizolim/fasad etj. Objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën “E Dibrës”, pranë Unazës.

 • Address Rruga e Dibrës 1023, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45657
 • Price: 950€/m2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla