Apartament pjeserisht i mobiluar prane Grori Konfeksion, Durres

 • 150€/muaj
Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ44629
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qira apartament 2+1, pjeserisht i mobiluar, me ndricim natyral gjate gjithe dites. 

Apartamenti eshte pjese e nje vile private. Ndodhet ne zone familjare dhe te qete. 

 • Address Zona e ish-kenetes, prane Grori konfeksio, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44629
 • Price: 150€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka