Apartament perballe Hotel Antalya, Plazh Durres.

 • 47,000€
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ39402
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2. Kati 4-te banim. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, secila me ballkon dhe kuzhine te vecuar nga ambjenti ndenjes. Me 1 tualet. I mobiluar dhe i investuar. Me ndricim gjate gjithe dites.

 • Address Rruga Pavaresia, Plazh Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39402
 • Price: 47,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent, For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka